ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

7 תנוחות שונות ליחסי מין נהדרים

7 תנוחות שונות ליחסי מין נהדרים

424 מילים

בין אם אתם זוג מנוסה שמכיר את כל המהלכים הפופולריים לפני השינה, או שרק מתחילים עם האהבה הראשונה שלכם, יחסי מין נהדרים יכולים לרומם את החוויה למשהו מיוחד להפליא. אבל בעוד תנוחות מסוימות עובדות היטב בזמנים מסוימים עבור זוגות מסוימים, הכרת מגוון תנוחות יכולה באמת לתבל את חדר השינה. הנה מבט על כמה תנוחות שונות לנסות, עבור יחסי מין גדולים.

  קאוגירל – אופציה נהדרת כאשר בן הזוג שלך מרגיש דומיננטי, קאוגירל היא המקום שבו האישה חוגרת את בן זוגה, תוך שימוש באגן שלו כפלטפורמה דוחפת. הוא מעניק לה שליטה רבה, מאפשר לה להחליט על זוויות וקצב, ומאפשר גם חדירה עמוקה.

כפיות –  גרסה אינטימית זו של התנוחה המיסיונרית מאפשרת לך ולבן זוגך להתקרב. שוכב על הצדדים שלך, השותף שלך יכול לחדור אליך כמו שניכם להישאר נוח ובטוח מפני הסחות דעת אפשריות. תנוחה זו נהדרת לזוגות שרוצים להתענג על כל רגע.

 The Swivel  – The Swivel הוא גרסה שונה של התנוחה המיסיונרית שמוסיפה פיתוי ואינטימיות לקלאסיקה. בן הזוג שלך נח בין רגליך בזמן ששניכם בצד שלך, ויוצר אפקט מענג שיגרום לשניכם לחזור לעוד.

תנוחת ראש –  הראש היא דרך מצוינת לשנות את שגרת יחסי המין הרגילה שלך. בן הזוג שלך שוכב על גבו בזמן שאתה מתחיל בתנוחת בוקרת הפוכה. הישען קדימה והחזק את רגליו כשאתה נע פנימה והחוצה בקצב איטי. אתה יכול להיות יצירתי על ידי הוספת מהירות או תנועה במעגלים כדי באמת להעצים את החוויה.

 Catapult – Catapult מושלם לזמנים שבהם אתם מרגישים הרפתקנים. התחילו בכריעה על קצה המיטה ואז בקשו מבן הזוג שלכם לכרוע לצדכם, כשפניו מולכם. עטפו את רגליכם סביבו, כשהוא מחליק בתוככם מאחור, בזמן שאתם יכולים גם להתענג על הזוויות וגם למנף שיכולים לקחת את ההנאה שלכם לשלב הבא. 

קאוגירל הפוכה – וריאציה זו של קאוגירל קלאסי הוא נהדר עבור אותם פעמים כאשר אתה רוצה לקחת את ההובלה. כשבן זוגך שוכב על גבו, אתה מצמיד אותו עם הפנים הצידה. זה מציע שפע של גמישות מבחינת האופן שבו אתה זז, ומאפשר לך להפוך את החוויה לנלהבת ומהבילה ככל שתרצה.

The Rocker – זה נהדר עבור אנשים שרוצים לזוז ו groove תוך כדי ביצוע אהבה. התחילו בתנוחת ישיבה או כריעה, כאשר בן הזוג תומך בעצמו עם ידיו על המיטה או על הקיר. השתמש בירכיים שלך כדי להזיז אותו פנימה והחוצה, בזמן שהוא משתמש בידיו כדי לעזור לך עם מינוף.

מקלאסיקות כמו קאוגירל ומיסיונרית ועד לתנוחות הרפתקניות יותר כמו הרוקר והראש המהיר, יש המון תנוחות לבחירה כשרוצים לחקור יחסי מין נהדרים. אז למה לא להתנסות בחלק מהעמדות האלה? אתה יכול פשוט למצוא משהו שייקח אותך ואת השותף שלך לרמה חדשה לגמרי של סיפוק.

וכמובן, בשביל להתנסות בכל התנוחות, תמיד אפשר לבלות עם נערות ליווי בתל אביב

בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

כוכבות פורנו: הדמויות השנויות במחלוקת של תעשיית הבידור למבוגרים

כוכבות פורנו: הדמויות השנויות במחלוקת של תעשיית הבידור למבוגרים

המונח "כוכבת פורנו" נתקל לעתים קרובות בתגובות מעורבות ובמחלוקת. יש הרואים בהם אנשים מועצמים המבטאים את מיניותם באופן בלתי מתנצל, בעוד אחרים רואים בהם אנשים מוחפצים ומנוצלים. ללא קשר לדעות…

לחקור את העיר השוקקת רמת גן: פנינה נסתרת בישראל

לחקור את העיר השוקקת רמת גן: פנינה נסתרת בישראל

ממוקמת מזרחית לתל אביב, העיר רמת גן היא אולי לא היעד הראשון שעולה בראש כשמתכננים טיול לישראל. עם זאת, לעיר התוססת וההומה הזו יש הרבה מה להציע למבקרים, מבנייני גורדי…

לחקור את העולם של נערות ליווי מקצועיות: מבט מבפנים על התעשייה השנויה במחלוקת

לחקור את העולם של נערות ליווי מקצועיות: מבט מבפנים על התעשייה השנויה במחלוקת

כשזה מגיע לנושא של נערות ליווי, יש לעתים קרובות מעטה של סודיות ומחלוקת סביב זה. בעוד שיש מי שמדמיינים מיד מקצוע אפל ומסוכן, המציאות מורכבת הרבה יותר. נערות ליווי, הידועות…