ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

מגפת הבדידות בקרב גברים: למה אנחנו צריכים לדבר על זה

מגפת הבדידות בקרב גברים: למה אנחנו צריכים לדבר על זה

607 מילים

בעולם שבו אנחנו מחוברים כל הזמן באמצעות צורות שונות של טכנולוגיה, זה אולי נראה מפתיע שיש מגיפה של בדידות, במיוחד בקרב גברים. אבל האמת היא שגברים מתמודדים עם תחושות של בידוד ובדידות יותר מאי פעם. למעשה, מחקר שנערך לאחרונה מצא כי ל -1 מכל 4 גברים אין חברים קרובים, וגברים נוטים יותר מנשים לדווח על תחושת בדידות באופן קבוע. אז למה זה קורה? ומה אנחנו יכולים לעשות בקשר לזה?

סטריאוטיפ הגבריות

אחת הסיבות העיקריות לכך שגברים עשויים להרגיש בודדים נובעת מהציפיות החברתיות המוטלות עליהם. מגיל צעיר אומרים לבנים להיות חזקים, קשוחים ולא להראות רגשות. זה מחזק את הרעיון כי להיות פגיע או להראות רגשות הוא סימן של חולשה. כתוצאה מכך, גברים רבים עשויים להרגיש לחץ להתאים לסטריאוטיפ זה של גבריות ועשויים שלא להרגיש בנוח להביע את רגשותיהם או להושיט יד לעזרה כאשר הם נאבקים. היעדר תמיכה רגשית

גורם נוסף התורם לבדידות בקרב גברים הוא היעדר תמיכה רגשית. לעתים קרובות אומרים לגברים להיות המגן והמפרנס, מה שעלול להוביל להזנחת הצרכים הרגשיים שלהם. זה יכול להיות נכון במיוחד בדורות מבוגרים יותר, שבהם תפקידי מגדר מסורתיים נאכפו בקפדנות רבה יותר. ייתכן שלגברים לא הייתה הזדמנות ללמוד דרכים בריאות לתקשר ולהתמודד עם רגשותיהם, מה שהשאיר אותם מרגישים בודדים ולא מסוגלים לפנות לאחרים לקבלת תמיכה כשהם זקוקים לה.

קושי ביצירת חברויות קרובות

מחקרים הראו כי גברים לעיתים קרובות מתקשים יותר ליצור ולתחזק חברויות קרובות בהשוואה לנשים. זה יכול להיות בגלל ציפיות חברתיות או פשוט אין את אותן הזדמנויות להתחבר כמו נשים, כגון באמצעות אמהות או חוויות משותפות כמו אפליה במקום העבודה. בנוסף, גברים עשויים להתקשות יותר לבטוח באחרים ולהיפתח, מה שהופך את יצירת קשרים משמעותיים למאתגרת. השפעות

הבדידות על גברים

לבדידות יש השפעות שליליות שונות על גברים, הן פיזית והן נפשית. מחקרים הראו כי בדידות עלולה להחליש את המערכת החיסונית, להעלות את לחץ הדם ואף להגביר את הסיכון למחלות לב ושבץ. יתר על כן, בדידות יכולה להוביל לדיכאון, חרדה ובעיות נפשיות אחרות. גברים עשויים גם לפנות למנגנוני התמודדות לא בריאים, כגון שימוש בסמים, כדי להקהות את כאב הבדידות, אשר יכול להחמיר עוד יותר את רווחתם הכללית.

לשבור את סטיגמת הבדידות בקרב גברים

הגיע הזמן להתחיל לדבר על בדידות בקרב גברים ולשבור את הסטיגמה סביבה. יש לעודד גברים להיפתח ולהביע את רגשותיהם ללא חשש משיפוט או לעג. זה יכול להתחיל ביצירת מרחבים בטוחים שבהם גברים יכולים לנהל שיחות כנות ולהרגיש בנוח להיות פגיעים. ארגונים וחברות יכולים גם למלא תפקיד בקידום המודעות לבריאות הנפש ובמתן משאבים לגברים לבקש עזרה ותמיכה.

מה גברים יכולים לעשות

אם אתה גבר המתמודד עם תחושות של בדידות, דע שאתה לא לבד. הנה כמה צעדים שתוכלו לנקוט כדי להילחם בבדידות:

1. צרו קשר עם חברים ובני משפחה. למרות שזה אולי נראה מובן מאליו, גברים רבים עשויים שלא להרגיש בנוח להושיט יד לעזרה. עם זאת, פשוט לבלות זמן עם יקיריהם יכול לספק תחושה של חיבור ולשפר את הרווחה הכללית.

2. הצטרפו לקבוצת תמיכה לגברים. ישנן קבוצות תמיכה רבות במיוחד לגברים המספקות מרחב בטוח ולא שיפוטי לדיונים פתוחים ותמיכה.

3. שקול טיפול. פנייה לעזרה מקצועית אינה סימן לחולשה. למעשה, זה דורש כוח ואומץ כדי להכיר כאשר אתה זקוק לתמיכה. טיפול יכול לעזור לך ללמוד מנגנוני התמודדות בריאים ולשפר את מערכות היחסים שלך עם אחרים.

4. היו מעורבים בקהילה שלכם. התנדבות או הצטרפות לקבוצת תחביב יכולה לספק הזדמנויות להכיר אנשים חדשים וליצור חברויות. זה יכול גם לתת תחושה של מטרה והגשמה.

לסיכום, יש לטפל במגפת הבדידות בקרב גברים ולהתייחס אליה ברצינות. יש לטפל בסוגיות של ציפיות חברתיות והיעדר תמיכה רגשית על מנת לשבור את הסטיגמה סביב בריאותם הנפשית של גברים. גברים צריכים להרגיש מועצמים להושיט יד לעזרה ותמיכה כאשר הם נאבקים. כי כשאנחנו מתחילים לדבר, אנחנו יכולים לשבור את מעגל הבדידות ולקדם חיים בריאים ומאושרים יותר לגברים.

אם אתה מרגיש בודד, נערות ליווי ברמת גן יוכלו להקל על בדידותך. 

בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

כוכבות פורנו: הדמויות השנויות במחלוקת של תעשיית הבידור למבוגרים

כוכבות פורנו: הדמויות השנויות במחלוקת של תעשיית הבידור למבוגרים

המונח "כוכבת פורנו" נתקל לעתים קרובות בתגובות מעורבות ובמחלוקת. יש הרואים בהם אנשים מועצמים המבטאים את מיניותם באופן בלתי מתנצל, בעוד אחרים רואים בהם אנשים מוחפצים ומנוצלים. ללא קשר לדעות…

לחקור את העיר השוקקת רמת גן: פנינה נסתרת בישראל

לחקור את העיר השוקקת רמת גן: פנינה נסתרת בישראל

ממוקמת מזרחית לתל אביב, העיר רמת גן היא אולי לא היעד הראשון שעולה בראש כשמתכננים טיול לישראל. עם זאת, לעיר התוססת וההומה הזו יש הרבה מה להציע למבקרים, מבנייני גורדי…

לחקור את העולם של נערות ליווי מקצועיות: מבט מבפנים על התעשייה השנויה במחלוקת

לחקור את העולם של נערות ליווי מקצועיות: מבט מבפנים על התעשייה השנויה במחלוקת

כשזה מגיע לנושא של נערות ליווי, יש לעתים קרובות מעטה של סודיות ומחלוקת סביב זה. בעוד שיש מי שמדמיינים מיד מקצוע אפל ומסוכן, המציאות מורכבת הרבה יותר. נערות ליווי, הידועות…