ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

למעלה: סיפור של הרפתקה ואהבה

למעלה: סיפור של הרפתקה ואהבה

264 מילים

הפנינה של דיסני-פיקסאר מ-2009 היא יותר מסתם עוד סרט אנימציה – היא סיפור של חברות והרפתקה, של עצב ושל תקווה. "למעלה", שבמרכזו האלמן הקשיש קרל פרדריקסן, הוא סיפור מחמם לב על ידידות מפתיעה בין זקן עצבני לגבר נמרץ וילדותי. בדרך, שתי הדמויות מגלות הערכה חדשה לחיים ולכל נפלאותיהם.

הודות לצוות השחקנים הווקאלי המוכשר, האנימציה התוססת והעלילה הקלאסית, Up פנתה לקהלים צעירים ומבוגרים כאחד. אדוארד אסנר היה מושלם לתפקיד קארל העצבני והעקשן, ואילו גילום ראסל האופטימי והצעיר של המצטרף החדש ג'ורדן נגאי היה מעורר הערצה ומעורר קנאה. כמובן שגם הקאסט המעניין של כלבים מדברים ודמויות אחרות מוסיף לקסם של הסרט.

למעלה היא באמת הרפתקה מההתחלה ועד הסוף. קארל וראסל יוצאים למסע מדהים שבו הם חווים את ההתרגשות של הלא נודע, את יראת הכבוד של העולם האמיתי, ואת החשיבות של חברות. כנגד כל הסיכויים, שתי הדמויות מצליחות להתגבר על כל האתגרים העומדים בפניהן. מנבלים גדולים ועד ציפורים מדברות ענקיות, קארל וראסל נתקלים בכל זה.

בסופו של דבר, "למעלה" הוא סיפור של אהבה. הגילוי של קארל את האמת מאחורי משאלתה האחרונה של אשתו המנוחה – לטוס איתו לדרום אמריקה – הוא גם יפה וגם מכמיר לב. לאחר שחי חיים קשים, קרל מוצא תחושה של שלווה ברגע שהוא מבין שאשתו תמיד ידעה מה בליבו.

הקלאסיקה של דיסני-פיקסאר מ-2009, "למעלה", היא דוגמה מענגת לתקווה ולהרפתקה. עם הפסקול הבלתי נשכח, האנימציה הייחודית של פיקסאר והעלילה שובת הלב, Up יישאר אהוב על המשפחה עוד שנים רבות. כפי שלימדו אותנו קארל וראסל, החיים אינם יעד אלא מסע מדהים.

אבל אולי הסרט UP נראה לכם קצת ילדותי. יתכן כי בגילכם תעדיפו סרט כחול ובילוי עם נערות ליווי במרכז

בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין היא תעשייה הכוללת מתן שירותי מין בתשלום. למרות שכיחותו, הוא סובל במידה רבה מסטיגמות בחברה ולעתים קרובות נתפס כמשהו שיש להזעיף פנים לגביו. בשנים האחרונות עולה התנועה לאי-הפללה…

מהן נערות ליווי?

מהן נערות ליווי?

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן סוג פופולרי יותר ויותר של שירות חברות מקצועי. נשים אלה מציעות מגוון רחב של שירותים, החל מפעילויות חברה וחברה, לשירותים מיניים החל…

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

יחסי מין הם חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים רבות וממלאים תפקיד חשוב ברווחה הגופנית והנפשית. לסקס יכולים להיות מספר יתרונות הן ליחידים והן לזוגות, החל ממצב רוח משופר ושינה טובה…