ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

למה גברים מתהפנטים משדיים גדולים

למה גברים מתהפנטים משדיים גדולים

669 מילים

אוהבים שדיים? גם אנחנו 

בואו נהיה קצת פילוספים – אפשר לטעון שאם גברים לא היו סוגדים לחזה גדול, נשים לא היו אובססיביות להגדיל אותם. אם התקשורת לא הייתה ממשיכה לשכור נשים בעלות חזה גדול כדי לקדם מוצרים, נערים מתבגרים לא היו ממקדים את האנרגיה המינית שלהם בהם. אפילו דוגמניות הערבה המסורתיות והאופנה הגבוהה הפכו לסמלי מין מלהיבים יותר כמו טיירה בנקס והיידי קלום. ומה תהיה הטלוויזיה בלי לראות את השדיים המנצנצים והמקפצים של פמלה אנדרסון? מה שכן, שחקניות זוכות אוסקר כמו האלי ברי הן טיפה מתות מהממות עם שדיים ללא דופי, כך שאין פלא שגברים מוקסמים, מהופנטים ולעתים קרובות אובססיביים לשדיים.

המשיכה לשדיים אינה תופעה חדשה. השדיים זכו להערצה ולקנאה לאורך הדורות, כפי שניתן לראות באמנות ובאופנה העתיקה. בשנת 1600 לפנה"ס היו פסלים של כוהנות גדולות חשופות חזה מינואי. לאחר מכן, פסלים רבים הציגו אלות מרובות שדיים כדי לסמל כוח. במצרים העתיקה, נשים קישטו את שדיהן בציורים פרימיטיביים והוסיפו בשמים כדי למשוך את המין השני. הם גם שמרו על שדיים חשופים כדי שיוכלו לינוק את תינוקותיהם לעתים קרובות. ברומא וביוון המוקדמות, עבדים נובי חשפו את שדיהם כדי לרצות את אדוניהם.  פסלים יוונים ואגרטלים אתונאים תיארו לעתים קרובות שדיים חשופים.

יהיו אשר יהיו הסיבות הביולוגיות, ההיסטוריות, הפסיכולוגיות או התרבותיות למשיכה לשדיים, הנושא מפותל עוד יותר על ידי קיומם של שדיים מסיליקון ומלוח.   עבור חלק מהגברים שאוהבים להסתכל על שדיים גדולים, כשהם מגלים שהדאבל D המושלמים האלה הם שקריים, הם מתחרפנים. אז מהם השדיים המושלמים?  רוב הגברים אומרים שההגדרה שלהם לשדיים המושלמים היא שדיים 36D, מוצקים אך לא מוצקים מדי, קופצניים, לא רחוקים מדי זה מזה, פטמות ארוכות, תלויות קלות, עטרה בגודל בינוני, לא כהה, ויותר מקומץ. (סדר גבוה, אפילו למנתח הפלסטי המוכשר ביותר. )   הם רוצים להיות מסוגלים לטמון את ראשם בבשר רך וחם שמתנועע כשהוא זז. גברים אחרים מודים שהגודל באמת קובע ולא אכפת להם אם השדיים אמיתיים או מזויפים. ויש עדיין גברים אחרים שיתפשרו על קיבוע הגודל שלהם אם לאישה יש שדיים קטנים אבל פטמות ארוכות. 

נטייה זו של "גדול יותר הוא טוב יותר" מקבילה לאובססיות של האמריקאים להחזיק מכונית גדולה יותר, בית גדול יותר ולקבל כסף גדול יותר. ייתכן שחלק מהיהירות הזו הפכה למערכת ערכים חברתית לפיה שדיים גדולים יותר הם הסקסיים והמספקים ביותר.  יש באישה כל כך הרבה יותר מזוג שדיים, וזה יהיה מהפכני להיות מוערך על כל החבילה – תכונות פיזיות אחרות כמו עיניים, כפות רגליים, חיוך – כמו גם יופי פנימי ומיניות.

מה עוד עומד מאחורי התשוקה הזו למה שהוא, בואו נודה בזה, בסופו של דבר רק עוד חלק גוף?  שדיים הושוו לעתים קרובות לדברים עגולים רבים שאנו מוצאים מושכים, כגון מלונים, שמש, ירח, פנינים. השד שימש גם לציון עליונות, דיבוק, יופי וכוח. אולי כאן טמונה התשובה – עליונות, יופי וכוח – מה שאנו משתוקקים לו בלהט כה רב ומתקשים כל כך לעמוד בפניו.   לא משנה באיזו צורה או גודל שדיים יש לאישה, התוצאה תמיד זהה כאשר גבר עושה איתה אהבה – קשר ישיר מהמוח לאיבר המין!

ואם אתם בעיין של שדיים, בואו לבלות עם נערות ליווי בבת ים בלי הסברים


בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין היא תעשייה הכוללת מתן שירותי מין בתשלום. למרות שכיחותו, הוא סובל במידה רבה מסטיגמות בחברה ולעתים קרובות נתפס כמשהו שיש להזעיף פנים לגביו. בשנים האחרונות עולה התנועה לאי-הפללה…

מהן נערות ליווי?

מהן נערות ליווי?

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן סוג פופולרי יותר ויותר של שירות חברות מקצועי. נשים אלה מציעות מגוון רחב של שירותים, החל מפעילויות חברה וחברה, לשירותים מיניים החל…

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

יחסי מין הם חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים רבות וממלאים תפקיד חשוב ברווחה הגופנית והנפשית. לסקס יכולים להיות מספר יתרונות הן ליחידים והן לזוגות, החל ממצב רוח משופר ושינה טובה…