ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

למה גברים מתהפנטים משדיים גדולים

למה גברים מתהפנטים משדיים גדולים

669 מילים

אוהבים שדיים? גם אנחנו 

בואו נהיה קצת פילוספים – אפשר לטעון שאם גברים לא היו סוגדים לחזה גדול, נשים לא היו אובססיביות להגדיל אותם. אם התקשורת לא הייתה ממשיכה לשכור נשים בעלות חזה גדול כדי לקדם מוצרים, נערים מתבגרים לא היו ממקדים את האנרגיה המינית שלהם בהם. אפילו דוגמניות הערבה המסורתיות והאופנה הגבוהה הפכו לסמלי מין מלהיבים יותר כמו טיירה בנקס והיידי קלום. ומה תהיה הטלוויזיה בלי לראות את השדיים המנצנצים והמקפצים של פמלה אנדרסון? מה שכן, שחקניות זוכות אוסקר כמו האלי ברי הן טיפה מתות מהממות עם שדיים ללא דופי, כך שאין פלא שגברים מוקסמים, מהופנטים ולעתים קרובות אובססיביים לשדיים.

המשיכה לשדיים אינה תופעה חדשה. השדיים זכו להערצה ולקנאה לאורך הדורות, כפי שניתן לראות באמנות ובאופנה העתיקה. בשנת 1600 לפנה"ס היו פסלים של כוהנות גדולות חשופות חזה מינואי. לאחר מכן, פסלים רבים הציגו אלות מרובות שדיים כדי לסמל כוח. במצרים העתיקה, נשים קישטו את שדיהן בציורים פרימיטיביים והוסיפו בשמים כדי למשוך את המין השני. הם גם שמרו על שדיים חשופים כדי שיוכלו לינוק את תינוקותיהם לעתים קרובות. ברומא וביוון המוקדמות, עבדים נובי חשפו את שדיהם כדי לרצות את אדוניהם.  פסלים יוונים ואגרטלים אתונאים תיארו לעתים קרובות שדיים חשופים.

יהיו אשר יהיו הסיבות הביולוגיות, ההיסטוריות, הפסיכולוגיות או התרבותיות למשיכה לשדיים, הנושא מפותל עוד יותר על ידי קיומם של שדיים מסיליקון ומלוח.   עבור חלק מהגברים שאוהבים להסתכל על שדיים גדולים, כשהם מגלים שהדאבל D המושלמים האלה הם שקריים, הם מתחרפנים. אז מהם השדיים המושלמים?  רוב הגברים אומרים שההגדרה שלהם לשדיים המושלמים היא שדיים 36D, מוצקים אך לא מוצקים מדי, קופצניים, לא רחוקים מדי זה מזה, פטמות ארוכות, תלויות קלות, עטרה בגודל בינוני, לא כהה, ויותר מקומץ. (סדר גבוה, אפילו למנתח הפלסטי המוכשר ביותר. )   הם רוצים להיות מסוגלים לטמון את ראשם בבשר רך וחם שמתנועע כשהוא זז. גברים אחרים מודים שהגודל באמת קובע ולא אכפת להם אם השדיים אמיתיים או מזויפים. ויש עדיין גברים אחרים שיתפשרו על קיבוע הגודל שלהם אם לאישה יש שדיים קטנים אבל פטמות ארוכות. 

נטייה זו של "גדול יותר הוא טוב יותר" מקבילה לאובססיות של האמריקאים להחזיק מכונית גדולה יותר, בית גדול יותר ולקבל כסף גדול יותר. ייתכן שחלק מהיהירות הזו הפכה למערכת ערכים חברתית לפיה שדיים גדולים יותר הם הסקסיים והמספקים ביותר.  יש באישה כל כך הרבה יותר מזוג שדיים, וזה יהיה מהפכני להיות מוערך על כל החבילה – תכונות פיזיות אחרות כמו עיניים, כפות רגליים, חיוך – כמו גם יופי פנימי ומיניות.

מה עוד עומד מאחורי התשוקה הזו למה שהוא, בואו נודה בזה, בסופו של דבר רק עוד חלק גוף?  שדיים הושוו לעתים קרובות לדברים עגולים רבים שאנו מוצאים מושכים, כגון מלונים, שמש, ירח, פנינים. השד שימש גם לציון עליונות, דיבוק, יופי וכוח. אולי כאן טמונה התשובה – עליונות, יופי וכוח – מה שאנו משתוקקים לו בלהט כה רב ומתקשים כל כך לעמוד בפניו.   לא משנה באיזו צורה או גודל שדיים יש לאישה, התוצאה תמיד זהה כאשר גבר עושה איתה אהבה – קשר ישיר מהמוח לאיבר המין!

ואם אתם בעיין של שדיים, בואו לבלות עם נערות ליווי בבת ים בלי הסברים


בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

העולם החושני של בלוגים ארוטיים: לחקור את אמנות הפיתוי באמצעות פלטפורמות מקוונות

העולם החושני של בלוגים ארוטיים: לחקור את אמנות הפיתוי באמצעות פלטפורמות מקוונות

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט חולל מהפכה באופן שבו אנו צורכים מידע, מתחברים לאחרים ומבטאים את עצמנו. בכמה לחיצות בלבד, אנו יכולים לגשת למגוון רחב של תוכן, החל מחדשות ובידור…

התמכרות לפורנו: הבנת הסיבות, ההשפעות והדרך להחלמה

התמכרות לפורנו: הבנת הסיבות, ההשפעות והדרך להחלמה

פורנוגרפיה, תעשייה של מיליארדי דולרים, הפכה לנגישה יותר ויותר דרך האינטרנט, מה שמקל על אנשים להתמכר לצורה זו של תוכן מיני. למרות שזה אולי נראה לא מזיק ובהסכמה, המציאות היא…

ההיסטוריה והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות

ההיסטוריה והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות

לדירות דיסקרטיות, הידועים גם בשם דירות דיסקרטיות או בתים בעלי מוניטין רע, יש היסטוריה ארוכה ושנויה במחלוקת שראשיתה בימי קדם. מוסדות אלה עוררו ויכוחים ומאבקים משפטיים, כמו גם היוו השראה…