ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

להתחיל לעשות פורנו עם האישה

להתחיל לעשות פורנו עם האישה

283 מילים

כשמדובר בתיבול הנישואין שלך, כמה דברים יכולים להיות מרגשים כמו לעשות סרטי פורנו עם בן / בת הזוג שלך. למרות שזה אולי נראה מרתיע בהתחלה, עשיית סרטים אלה יכולה לעזור לזוגות לחקור פנטזיות ותשוקות חדשות תוך העמקת הקשר שלהם אחד לשני. הנה כמה עצות שיעזרו לך להתחיל.

1. דברו על זה קודם: לפני שאתם קופצים לעשות סרטי פורנו עם בן או בת הזוג שלכם, חשוב לנהל שיחה כנה ופתוחה על זה. דברו על הציפיות, הפחדים והגבולות שלכם, וסיעור מוחות על רעיונות כיצד תרצו לשלב קינק או פנטזיות מיניות אחרות בסרטים שלכם.

 

2. הגדירו את הסצנה והיו יצירתיים: ברגע ששניכם מסכימים לעשות את הצעד, היו יצירתיים בהגדרת הסצנה. נסה תאורה, זוויות והגדרות מצלמה שונות כדי ללכוד את הרגעים האינטימיים שלך בדרך המחמיאה ביותר האפשרית. ואל תשכחו ליהנות – נסו ללבוש תלבושות שונות או הביאו אביזרים כדי להוסיף להתרגשות.

3. התחל בקטן: יצירת סרטי פורנו יכולה להיות משימה מרתיעה ויש הרבה מקום לטעויות. כדי להימנע מתחושת מוצף, התחילו בקטן ועשו את דרככם למעלה. בצע כמה ריצות בדיקה, צפה בהן לאחור ובצע התאמות לפי הצורך. ככל שתרגישו יותר בנוח, תוכלו להתחיל להוסיף אלמנטים קינקיים יותר או סצנות מורכבות יותר.

4. להרגיש בטוח: מעל הכל, חשוב להרגיש בטוח בתהליך של יצירת סרטי פורנו. ודאו ששניכם מבינים את ההסכמה שהסכמתם לה במצלמה ומחוצה לה, ואל תשכחו לעצור ולקחת הפסקות אם אתם זקוקים להן.

ביצוע סרטי פורנו עם השותפה שלך יכול להיות חוויה מרגשת אם נעשה נכון, אז קח את הזמן שלך לחקור את הפנטזיות שלך יחד! אבל זכור כי אנשים כבר ראו ועשו הכל, אתה חייב להוביל עם תנוחות וביצועים טובים. אפשר להגיד שאתה נדרש לביצועים שהם מעל הממוצע. ולכן כדאי מאוד לבלות עם  נערות ליווי בחיפה על מנת לרכוש את הניסיון הדרוש. 

בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

העולם החושני של בלוגים ארוטיים: לחקור את אמנות הפיתוי באמצעות פלטפורמות מקוונות

העולם החושני של בלוגים ארוטיים: לחקור את אמנות הפיתוי באמצעות פלטפורמות מקוונות

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט חולל מהפכה באופן שבו אנו צורכים מידע, מתחברים לאחרים ומבטאים את עצמנו. בכמה לחיצות בלבד, אנו יכולים לגשת למגוון רחב של תוכן, החל מחדשות ובידור…

התמכרות לפורנו: הבנת הסיבות, ההשפעות והדרך להחלמה

התמכרות לפורנו: הבנת הסיבות, ההשפעות והדרך להחלמה

פורנוגרפיה, תעשייה של מיליארדי דולרים, הפכה לנגישה יותר ויותר דרך האינטרנט, מה שמקל על אנשים להתמכר לצורה זו של תוכן מיני. למרות שזה אולי נראה לא מזיק ובהסכמה, המציאות היא…

ההיסטוריה והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות

ההיסטוריה והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות

לדירות דיסקרטיות, הידועים גם בשם דירות דיסקרטיות או בתים בעלי מוניטין רע, יש היסטוריה ארוכה ושנויה במחלוקת שראשיתה בימי קדם. מוסדות אלה עוררו ויכוחים ומאבקים משפטיים, כמו גם היוו השראה…