ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

להתחיל לעשות פורנו עם האישה

להתחיל לעשות פורנו עם האישה

283 מילים

כשמדובר בתיבול הנישואין שלך, כמה דברים יכולים להיות מרגשים כמו לעשות סרטי פורנו עם בן / בת הזוג שלך. למרות שזה אולי נראה מרתיע בהתחלה, עשיית סרטים אלה יכולה לעזור לזוגות לחקור פנטזיות ותשוקות חדשות תוך העמקת הקשר שלהם אחד לשני. הנה כמה עצות שיעזרו לך להתחיל.

1. דברו על זה קודם: לפני שאתם קופצים לעשות סרטי פורנו עם בן או בת הזוג שלכם, חשוב לנהל שיחה כנה ופתוחה על זה. דברו על הציפיות, הפחדים והגבולות שלכם, וסיעור מוחות על רעיונות כיצד תרצו לשלב קינק או פנטזיות מיניות אחרות בסרטים שלכם.

 

2. הגדירו את הסצנה והיו יצירתיים: ברגע ששניכם מסכימים לעשות את הצעד, היו יצירתיים בהגדרת הסצנה. נסה תאורה, זוויות והגדרות מצלמה שונות כדי ללכוד את הרגעים האינטימיים שלך בדרך המחמיאה ביותר האפשרית. ואל תשכחו ליהנות – נסו ללבוש תלבושות שונות או הביאו אביזרים כדי להוסיף להתרגשות.

3. התחל בקטן: יצירת סרטי פורנו יכולה להיות משימה מרתיעה ויש הרבה מקום לטעויות. כדי להימנע מתחושת מוצף, התחילו בקטן ועשו את דרככם למעלה. בצע כמה ריצות בדיקה, צפה בהן לאחור ובצע התאמות לפי הצורך. ככל שתרגישו יותר בנוח, תוכלו להתחיל להוסיף אלמנטים קינקיים יותר או סצנות מורכבות יותר.

4. להרגיש בטוח: מעל הכל, חשוב להרגיש בטוח בתהליך של יצירת סרטי פורנו. ודאו ששניכם מבינים את ההסכמה שהסכמתם לה במצלמה ומחוצה לה, ואל תשכחו לעצור ולקחת הפסקות אם אתם זקוקים להן.

ביצוע סרטי פורנו עם השותפה שלך יכול להיות חוויה מרגשת אם נעשה נכון, אז קח את הזמן שלך לחקור את הפנטזיות שלך יחד! אבל זכור כי אנשים כבר ראו ועשו הכל, אתה חייב להוביל עם תנוחות וביצועים טובים. אפשר להגיד שאתה נדרש לביצועים שהם מעל הממוצע. ולכן כדאי מאוד לבלות עם  נערות ליווי בחיפה על מנת לרכוש את הניסיון הדרוש. 

בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין היא תעשייה הכוללת מתן שירותי מין בתשלום. למרות שכיחותו, הוא סובל במידה רבה מסטיגמות בחברה ולעתים קרובות נתפס כמשהו שיש להזעיף פנים לגביו. בשנים האחרונות עולה התנועה לאי-הפללה…

מהן נערות ליווי?

מהן נערות ליווי?

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן סוג פופולרי יותר ויותר של שירות חברות מקצועי. נשים אלה מציעות מגוון רחב של שירותים, החל מפעילויות חברה וחברה, לשירותים מיניים החל…

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

יחסי מין הם חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים רבות וממלאים תפקיד חשוב ברווחה הגופנית והנפשית. לסקס יכולים להיות מספר יתרונות הן ליחידים והן לזוגות, החל ממצב רוח משופר ושינה טובה…