ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

המדריך האולטימטיבי להגנה על עצמכם עם קונדומים

המדריך האולטימטיבי להגנה על עצמכם עם קונדומים

594 מילים

כשמדובר בשימוש בקונדום, אין גישה אחת שמתאימה לכולם. לאנשים שונים יש צרכים, נסיבות והעדפות שונות בכל הנוגע לשימוש בהגנה מפני מחלות המועברות במגע מיני, זיהומים והריון. עם זאת, עם המידע הנכון, אתה יכול לקבל החלטה מושכלת לגבי סוג הקונדום המתאים ביותר לצרכים שלך.

מדריך זה מתמקד במתן סקירה כללית של כל מה שכדאי לדעת על שימוש בקונדום, כולל מדוע הם כל כך חשובים, הסוגים השונים שלהם, כיצד להשתמש בהם נכון וכיצד לבחור את הקונדום הטוב ביותר עבורך.

מהו קונדום?
בפשטותו, קונדום הוא נדן דק אשר ממוקם מעל פין זקוף. במהלך יחסי מין, הוא מונע מזרע להיכנס לנרתיק או לפי הטבעת ויכול להפחית את העברת מחלות המועברות במגע מיני כמו HIV. זה יכול גם לעצור זרע מלהפרות ביצית, אשר, כאשר נעשה שימוש נכון, עושה קונדומים צורה יעילה של אמצעי מניעה.
www.true-babes.com

בשימוש נכון, קונדומים מספקים הגנה מצוינת ממגוון סיכונים שונים לבריאות המינית. זו הסיבה שהם מומלצים על ידי ה- CDC (המרכז לבקרת מחלות ומניעתן) לכל מי שפעיל מינית.

סוגי קונדומים

הרוב המכריע של הקונדומים הזמינים לקנות עשויים Latex, אבל יש כמה אפשרויות ללא לטקס זמין עבור אלה עם אלרגיה או רגישות. קונדומים שאינם לטקס, כמו אלה העשויים מפוליאוריתן או פוליאיזופרן, יעילים בדיוק כמו קונדומים לטקס, אך החומר בו נעשה שימוש משפיע על חוזק ואמינות.

בנוסף לחומרים שונים, יש גם מגוון קונדומים זמינים בגדלים, צורות, מרקמים וצבעים שונים. בנוסף לאפשרויות סטנדרטיות אלה, חברות מסוימות מציעות גם קונדומים חדשניים, כגון קונדומים זוהרים בחושך וקונדומים בטעמים.

סוג הקונדום הנכון עבורך תלוי במידה רבה בהעדפה אישית, אך יש כמה נקודות שיש לקחת בחשבון. הגורם החשוב ביותר לחשוב עליו הוא גודל. בחירה בקונדום גדול יותר במקום להסתפק בקונדום קטן מדי תעזור לשפר את יעילותו. כדאי גם לחשוב בשביל מה אתם רוצים את הקונדום, והאם אתם צריכים משהו שמספק תחושה נוספת או שאתם לא רוצים ששום דבר ייקח מהתחושה של האקט עצמו.

כיצד להשתמש בקונדום

חשוב שתשתמשו בקונדום בכל פעם שאתם מקיימים יחסי מין, ושתשתמשו בו נכון.

לפני שאתם מקיימים יחסי מין, בדקו את תאריך התפוגה על החפיסה וודאו שהקונדום במצב טוב. אם האריזה נראית פגומה או לטקס יש מרקם מצחיק, אז עדיף להשליך אותו ולהשתמש באחר.

כאשר אתה מוכן להשתמש בקונדום, עליך להניח אותו על קצה איבר המין שלך ולצבוט את קצה המאגר בסוף. זה אמור לכלוא אוויר בקצה ולהפוך את הקונדום לקל יותר לגלגול למטה. לאחר שפתחתם אותו, ודאו שהוא מתאים בנוחות ובדקו שאין בועות אוויר כלואות מתחתיו.

לאחר שסיימת לקיים יחסי מין, עליך תמיד להחזיק בבסיס הקונדום ברגע שאתה שולף. זה יבטיח שאף זרע לא יישפך החוצה. לאחר מכן, בזהירות להסיר אותו ולעטוף אותו כמה רקמות לפני לזרוק אותו.

כיצד לבחור את הקונדום הטוב ביותר עבורך

אין תשובה נכונה או לא נכונה כשמדובר בבחירת קונדום, אבל ישנם גורמים מסוימים שכדאי לקחת בחשבון כדי לוודא שאתה מקבל את ההגנה הטובה ביותר האפשרית.

הגודל והצורה חשובים. אם אתה קונה מידה קטנה מדי או הדוקה מדי, אז זה עלול להתפוצץ במהלך השימוש. אם אתה קונה מידה גדולה מדי, אז זה עלול להחליק או להיות לא נוח במהלך יחסי מין.

אתה צריך גם לחשוב על החומר. קונדומים לטקס מספקים את ההגנה הטובה ביותר מפני הריון ומחלות מין, אבל אם אתה או השותף שלך יש אלרגיה לטקס, ואז לבחור גרסה שאינה לטקס. אם אתם מחפשים משהו שיעזור לתחושה נוספת, אז קונדום מצולע או משובץ עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר שלכם.

לבסוף, אולי תרצו לחשוב על תוספות. קונדומים בטעמים יכולים להפוך את המין האוראלי לנעים יותר, וזוהר בחושך וקונדומים חדשניים יכולים להיות נהדרים להוספת קצת כיף לסקס.

מסקנה
קונדומים הם דרך יעילה ביותר להגן על עצמך מפני מחלות מין, HIV והריון. עם זאת, על מנת לוודא שהם עובדים במלוא הפוטנציאל שלהם, אתה צריך לוודא שאתה משתמש בסוג הנכון. זה אומר למצוא את הגודל, הצורה, החומר והתוספות הנכונים. עם המידע הנכון, תוכל

בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין היא תעשייה הכוללת מתן שירותי מין בתשלום. למרות שכיחותו, הוא סובל במידה רבה מסטיגמות בחברה ולעתים קרובות נתפס כמשהו שיש להזעיף פנים לגביו. בשנים האחרונות עולה התנועה לאי-הפללה…

מהן נערות ליווי?

מהן נערות ליווי?

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן סוג פופולרי יותר ויותר של שירות חברות מקצועי. נשים אלה מציעות מגוון רחב של שירותים, החל מפעילויות חברה וחברה, לשירותים מיניים החל…

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

יחסי מין הם חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים רבות וממלאים תפקיד חשוב ברווחה הגופנית והנפשית. לסקס יכולים להיות מספר יתרונות הן ליחידים והן לזוגות, החל ממצב רוח משופר ושינה טובה…