ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

האם אתה מחפש לחקור את פטישי המין שלך?

האם אתה מחפש לחקור את פטישי המין שלך?

570 מילים

האם אי פעם שקלת לחקור ולבטא את פטישי המין שלך? פטישים הם למעשה עוררות מינית הקשורה ישירות לאובייקט, חלק גוף, פעילות או חומר מסוים. מפטישים ברגל, ל- BDSM ומשחקי תפקידים, פטישים יכולים להתבטא בדרכים שונות ולהפוך לחוויה מינית אינטימית עם בן זוג.

בין אם פטישי המין שלך כוללים להיות נשלט, להיות כנוע, להקניט ו / או להיות מתגרה, האפשרויות הן בלתי מוגבלות. כל אחד הוא שונה ואת הפטישים שלהם סטיות ייחודיים לאדם. אנשים מסוימים עשויים למצוא סקס מסורתי "וניל" להיות משעמם והם מחפשים לחקור סטיות, בעוד שאחרים עשויים להיות חדשים למושג ואולי אפילו לא רואים את עצמם קינקי.

לא משנה איזו רמת ניסיון יש לך עם פטישים מיניים, הנה מה שאתה צריך לדעת.

מהם פטישי מין?
פטיש מיני הוא פשוט עוררות מינית אינטנסיבית ו / או קיבעון על אובייקט, פעילות או חלק גוף מסוים. סוג הפטיש והעוצמה נוטים להשתנות מאדם לאדם. פטיש לכף הרגל, למשל, הוא מצב שבו אדם מגורה או מגורה על ידי ראייה, נגיעה ו/או הרחה של כפות רגליים. דוגמה נוספת היא BDSM, שהוא סוג של משחק קינק הכולל שליטה, כניעה ו / או השפלה.

בעוד פטישים מסוימים עשויים להיות נפוצים יותר מאחרים, הקינק המסוים של האדם תלוי מאוד בהעדפותיו האישיות ובטעמו.

במה שונה פטישיזם מסטיות אחרות?
הבדל מרכזי אחד בין פטישיזם לבין סטיות אחרות הוא כי פטישיזם קשור לעתים קרובות אובייקט מסוים או חלק גוף כי הוא מאוד מגרה. לעומת זאת, משחק קינק עוסק יותר בחקירת דינמיקת כוח ומשחק תפקידים בהסכמה עם בן זוג.

יש גם הבדל בין אובססיה לפטיש מיני. אובססיה יכולה להיות קשורה לפעילויות או אובייקטים מסוימים, אבל זה יותר מיקוד אינטנסיבי או עיסוק. פטיש הוא מיני באופיו וכולל בדרך כלל התנהגויות ופעילויות המעוררות וממריצות מינית את האדם.

מהם היתרונות של חקירת פטישי המין שלך?
חקירת פטישי המין שלך יכולה להיות בעלת מספר יתרונות חיוביים. לא רק שזה יכול להגביר את ההנאה בחדר השינה, זה יכול גם להוביל לרגשות חזקים יותר של אמון ואינטימיות עם בן זוג ואפילו יכול לעזור להפחית בושה ואשמה כי אנשים מסוימים עשויים להרגיש סביב סטיות שלהם.
hirecallgirls.com- אתר מומלץ

חקירה יכולה גם לעזור לאדם להיות יותר בהרמוניה עם הגוף שלהם ואת הרצונות, כמו גם את זה של השותף שלהם. זה יכול לעזור להפוך את התקשורת בחדר השינה הרבה יותר חלקה ויכול לעזור לחקור רמות שונות של הנאה.

טיפים לחקר פטישי מין

אם אתם מחפשים לחקור את פטישי המין שלכם, הנה כמה טיפים מועילים:

1. לחנך את עצמך: לפני שאתה חוקר, חשוב להכיר את היסודות של סוגים שונים של פטישיזם ומשחק קינק. קרא ספרים, התייעץ עם מומחים או אפילו הצטרף לקהילת פטיש כדי לצבור ידע נוסף.

2. דברו עם בן או בת הזוג שלכם: לפני שאתם קופצים למשהו, עדיף לדבר עם בן הזוג שלכם בפתיחות ובכנות על תחומי העניין שלכם. שוחחו על רמות הנוחות והגבולות שלכם, וודאו ששניכם מרגישים טוב לגבי חקירת הקינק.

3. התחילו לאט: התחילו לאט וקחו את הזמן. נסו פעילויות שונות, כגון עיסוי כפות רגליים או מכות קלות. זה יכול לעזור להרטיב את הרגליים ואז אתה יכול לעבור בהדרגה לפעילויות קשות וקיצוניות יותר.

4. תרגלו טיפוח עצמי: אל תשכחו לדאוג לעצמכם פיזית ונפשית. זה נכון במיוחד אם אתה חוקר משהו אינטנסיבי יותר, כגון BDSM. ודא שיש לך מילה בטוחה וקח הפסקות במידת הצורך.

5. תיהנו: והכי חשוב, אל תשכחו ליהנות. פטישים יכולים להיות חוויה מהנה ואינטימית להפליא, אז אל תפחדו לחקור ולחגוג הנאה מינית.

חקירת פטישי המין שלך יכולה לפתוח עולם חדש לגמרי של הנאה ואינטימיות. כל עוד אתה לוקח את הצעדים הנכונים, לדבר עם השותף שלך, ולתרגל טיפול עצמי, אתה יכול בבטחה לחקור את סטיות שלך ללא שיפוט. אז אל תפחדו לתת לדמיון שלכם לנדוד ולחקור את מעמקי ההנאה.

בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

כוכבות פורנו: הדמויות השנויות במחלוקת של תעשיית הבידור למבוגרים

כוכבות פורנו: הדמויות השנויות במחלוקת של תעשיית הבידור למבוגרים

המונח "כוכבת פורנו" נתקל לעתים קרובות בתגובות מעורבות ובמחלוקת. יש הרואים בהם אנשים מועצמים המבטאים את מיניותם באופן בלתי מתנצל, בעוד אחרים רואים בהם אנשים מוחפצים ומנוצלים. ללא קשר לדעות…

לחקור את העיר השוקקת רמת גן: פנינה נסתרת בישראל

לחקור את העיר השוקקת רמת גן: פנינה נסתרת בישראל

ממוקמת מזרחית לתל אביב, העיר רמת גן היא אולי לא היעד הראשון שעולה בראש כשמתכננים טיול לישראל. עם זאת, לעיר התוססת וההומה הזו יש הרבה מה להציע למבקרים, מבנייני גורדי…

לחקור את העולם של נערות ליווי מקצועיות: מבט מבפנים על התעשייה השנויה במחלוקת

לחקור את העולם של נערות ליווי מקצועיות: מבט מבפנים על התעשייה השנויה במחלוקת

כשזה מגיע לנושא של נערות ליווי, יש לעתים קרובות מעטה של סודיות ומחלוקת סביב זה. בעוד שיש מי שמדמיינים מיד מקצוע אפל ומסוכן, המציאות מורכבת הרבה יותר. נערות ליווי, הידועות…