ניווט ☰
בלוג סקס thespagirllife.com

אוננות: סקירה כללית של התרגול

אוננות: סקירה כללית של התרגול

558 מילים

אוננות היא אחת הפעילויות המיניות הנפוצות והנפוצות ביותר, והיא נהוגה על ידי בני אדם במשך מאות שנים. זה מוגדר כמו גירוי עצמי של איברי המין עם יד או חפצים אחרים, והוא נעשה לעתים קרובות עבור הנאה מינית. לאוננות יש מגוון יתרונות בריאותיים והיא נחשבת בדרך כלל לתרגול בטוח.

אוננות הייתה חלק מהתרבות האנושית לאורך ההיסטוריה. טקסטים ויצירות אמנות עתיקים מתארים אוננות גברית ונשית כאחד, והיא מוזכרת בכתביהם של אריסטו ומחברים עתיקים אחרים. חומרים מהמאה ה -16 ואילך הכילו לעתים קרובות התייחסויות מפורשות לאוננות, ועזרי האוננות המודרניים הראשונים שימשו לראשונה במאה ה -19. למרות ההיסטוריה הארוכה שלה, אוננות הייתה לעתים קרובות טאבו או זעף על פעילות, והייתה נושא לסטיגמה ולעג רבים לאורך ההיסטוריה.

היתרונות של אוננות
אוננות היא חלק טבעי ובריא מהמיניות האנושית. הוא יכול להציע מגוון רחב של יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים, כולל הפגת מתחים, הרפיה, הערכה עצמית משופרת ותפקוד מיני משופר. זה יכול גם לשמש ככלי רב ערך ללמוד יותר על הגוף שלך ואת ההעדפות המיניות.

אוננות אינה משפיעה לרעה על הבריאות הגופנית ונחשבת בדרך כלל לתרגול בטוח. מחקרים הראו כי אוננות יכולה להיות השפעה חיובית על הבריאות הפיזית והנפשית. אוננות רגילה יכולה לספק יתרונות פיזיים כגון הפחתת שעמום, מתח ומתח. אוננות יכולה גם לספק יתרונות לבריאות הנפש, כגון הערכה עצמית משופרת, ריכוז משופר ודיכאון וחרדה מופחתים.

אחד היתרונות העיקריים של אוננות הוא שזה יכול לשמש כצורה של אמצעי מניעה. על ידי אוננות באופן קבוע, אנשים יכולים להכיר טוב יותר את גופם ולהבין טוב יותר את רמת הפוריות שלהם. אוננות יכולה להיות גם דרך בטוחה לחקור תחומי עניין והנאות מיניות, במיוחד במקרים בהם יחסי מין אינם מעשיים או רצויים.

מיתוסים נפוצים על אוננות
למרות היתרונות הבריאותיים הרבים הקשורים לאוננות, זה עדיין נשאר נושא טאבו של שיחה. ישנם מספר מיתוסים ותפיסות מוטעות לגבי אוננות שהונצחו לאורך ההיסטוריה. חלק מהם כוללים:

1. אוננות מובילה לאי שפיות: מיתוס זה שתחילתו בתקופה הוויקטוריאנית ואין לו בסיס עובדתי. אין ראיות מדעיות לכך שלאוננות יש השפעות שליליות על בריאות הנפש.

2. אוננות היא לא מוסרית או חוטאת: זהו מיתוס נוסף שתחילתו בזמנים קדומים יותר ותורות דתיות. האמת היא שאוננות היא טבעית לחלוטין ואין לה השלכות דתיות או אתיות שליליות.

3. אוננות גורמת לאי פוריות: אין ראיות מדעיות התומכות במיתוס זה. למעשה, אוננות רגילה יכולה לעזור לאדם להכיר טוב יותר את הגוף שלהם ואת רמת הפוריות.

4. אוננות היא סימן לחוסר בגרות מינית: זה פשוט לא נכון. ללא קשר לגיל, מין או נטייה מינית, אוננות היא צורה בריאה של ביטוי מיני.

כיצד להפיק את המרב מאוננות
אוננות היא דרך מצוינת לחקור הנאה מינית וללמוד יותר על הגוף שלך. זו יכולה להיות גם דרך לטפח הערכה עצמית ולשפר את בריאות הנפש. כאשר עוסקים באוננות, אנשים צריכים להתמקד בנוחות ובהנאה שלהם. הנה כמה טיפים כדי להבטיח כי אוננות מהנה ובטוחה ככל האפשר.

1. קח את הזמן: אוננות לא צריך להיות ממהר. לקחת את הזמן שלך ולהתמקד בתחושות מענגות יכול להגדיל את ההנאה שלך.

2. היו עם ראש פתוח: התנסות בטכניקות שונות ועזרי אוננות יכולה לעזור להפוך את החוויה למהנה יותר.

3. השתמשו בחומרי סיכה: מריחת חומר סיכה על איברי המין יכולה לעזור לשפר את הנוחות ולמקסם את ההנאה.

4. שוחח עם הרופא שלך: אם אתה חווה אי נוחות או כאב במהלך אוננות או יחסי מין, חשוב לדבר עם רופא כדי לוודא שאין חששות רפואיים בסיסיים.

מסקנה
אוננות היא חלק טבעי ובריא מהביטוי המיני. זה יכול לספק מגוון רחב של יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים, כולל הפגת מתח והערכה עצמית משופרת. אנשים צריכים להתמקד בנוחות ובהנאה שלהם כאשר הם עוסקים באוננות. בעזרת אוננות, אנשים יכולים להכיר טוב יותר את גופם ולחקור הנאה מינית.

בלוג סקס thespagirllife.com כתבות נוספות

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין: מבט על תנועת הלגליזציה

עבודת מין היא תעשייה הכוללת מתן שירותי מין בתשלום. למרות שכיחותו, הוא סובל במידה רבה מסטיגמות בחברה ולעתים קרובות נתפס כמשהו שיש להזעיף פנים לגביו. בשנים האחרונות עולה התנועה לאי-הפללה…

מהן נערות ליווי?

מהן נערות ליווי?

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן סוג פופולרי יותר ויותר של שירות חברות מקצועי. נשים אלה מציעות מגוון רחב של שירותים, החל מפעילויות חברה וחברה, לשירותים מיניים החל…

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

היתרונות הבריאותיים של יחסי מין

יחסי מין הם חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים רבות וממלאים תפקיד חשוב ברווחה הגופנית והנפשית. לסקס יכולים להיות מספר יתרונות הן ליחידים והן לזוגות, החל ממצב רוח משופר ושינה טובה…